Menu
Web Sayfası Sponsorlarımız
BİRLİĞİMİZDEN HABER VE DUYURULAR

Gıda ve Yemlerde Taklit ve Tağşiş Fiili ve İdari Para Cezalarının Hesaplanmasına Dair Yönetmelik Yayınlandı

Gıda ve Yemlerde Taklit ve Tağşiş Fiili ve İdari Para Cezalarının Hesaplanmasına Dair Yönetmelik, 16.04.2021 tarih ve 31456 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Birliğimiz önceki dönem Yönetim Kurulu Üyesi, Rasyonel Grup Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ün vefatını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Sektörümüz adına merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

BAŞKANIMIZIN DEĞERLENDİRMELERİ DÜNYA GAZETESİNDE YAYINLANDI

Başkanımız M.Ülkü Karakuş'un Birliğimizin 37.0lağan Genel Kurulundaki değerlendirmeleri Dünya Gazetesinde yer aldı

37.OLAĞAN GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK

Türkiye Yem Sanayicileri Birliğimizin 37.Genel Kurulu gerçekleştirilmiş ve M. Ülkü KARAKUŞ yeniden Başkanlığa seçilmiştir. Başkanımız ve Yönetim Kurulunu tebrik eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

37.GENEL KURUL TOPLANTI YERİNDE DEĞİŞİKLİK HK.

2019-2020 yılı 37. Olağan Genel Kurulumuz Derneğimiz Merkezinde toplanmış ancak çoğunluk sağlanamamıştır. İkinci toplantımızın yeri güncellenmiş olup, Genel Kurulumuzun Covid 19’a yönelik aldığımız önlemler nedeniyle 08/Nisan/2021 Perşembe günü saat 14:00’de Söğütözü Mahallesi 2180. Cadde No: 5/A 06530 Çankaya/ANKARA adresindeki ATO (Ankara Ticaret Odası) Duatepe toplantı salonunda aşağıdaki gündemle toplanması kararlaştırılmıştır.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

Sektörümüz paydaşlarından Şanlı Tarım yöneticilerinden Baykal Uzunlu'nun vefatını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Cenazesi yarın (28.03.2021) sabah Kayseri Hulusi Akar Camii'nden kaldırılarak Erkilet'te defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.